Sint en Pieten op de Bongerd

woensdag 5 december 2018

Sint en Pieten op de Bongerd

Vandaag was het eindelijk zover, het feest van Sint en Pieten op onze school. Gisteren kregen we een brief, dat Sint een wedstrijd had gewonnen en een vlucht mocht maken met een luchtballon. Hij wilde met die luchtballon landen op ons grasveld dus we hebben een stuk afgezet en een groot kruis gemaakt zodat Sint kon zien waar hij moest landen. Alleen er kwam helemaal geen luchtballon. Sint zijn ballon was ergens anders terecht gekomen en toen hebben ze maar de politie gebeld. En daar kwam de politieauto aan met sirenes en zwaailichten. Met de vader van Ise en Jent achter het stuur, wauw dat is speciaal. Gelukkig werden ze door de politie naar onze school gebracht en kon het feest beginnen. We hebben in de grote hal feest gevierd (nadat we eerst de slaappiet moesten wakker maken) en daarna in de klassen. De kinderen van leerjaar 5 t/m 8 hebben hun eigen feest gevierd in de klassen met prachtige surprises. Wat is iedereen verwend! Bedankt Sint en Pieten, bedankt Sinterklaas commissie, Marianne voor het maken van de foto’s en iedereen die verder geholpen heeft vandaag. Tot volgend jaar Sint en Piet!

Klik hier voor de foto’s.

Delen via